پرفروش ترین کارواش های خانگی در ایران

کارواش وسیله‌ای است که عموما جهت شست‌وشوی خودرو، موتورسیکلت و بخش‌هایی از ساختمان از قبیل حیاط، دیوار، پارکینگ، راهرو و… استفاده می‌شود. استفاده از کارواش‌های خانگی یکی از عوامل بهینه‌سازی در وقت و انرژی شماست. همچنین با استفاده از کارواش، مقدار قابل‌توجهی در مصرف آب صرفه‌جویی می‌شود. کارواش‌ها عموما با توجه به مقدار فشار کاربردی و نوع موتور طبقه‌بندی می‌شوند. کارواش‌های خانگی معمولا دارای موتور یونیورسال (Universal) و کارواش‌های صنعتی دارای موتور دینامی هستند.

کارواش محک مدل HPW-100D

این کارواش یکی از تولیدات شرکت محک بوده که مدل «HPW-100D» نام دارد. این محصول توانی ۱۴۰۰ واتی داشته و حداکثر فشار خروجی آن ۱۰۰ بار است. این فشار مقداری استاندارد و ایده‌آل برای کارواش‌های خانگی است؛ چراکه موجب آسیب دیدن رنگ وسایل نقلیه با سطوح رنگی حساس نمی‌شود و می‌تواند در عین حال به خوبی سطح را تمیز کند. این کارواش از نوع ذغالی بوده و می‌تواند برای سالیان طولانی عملکرد مفیدی داشته باشد.

خرید کارواش محک مدل HPW-100Dنقاط قوت :

  • قدرت مناسب
  • راحتی کار
  • راحتی استفاده

 

 

 

 

 

 

 

کارواش کرشر مدل K2 Compact Car-New

یه کارواش عالی وبینظیر وساخت کشور آلمان وزن سبک وبسیار پرقدرت

کارواش اکتیو مدل AC20100

کارواش «اکتیو» مدل «AC20100» در کنار موتور قدرتمند ۱۴۰۰واتی از لوازم متنوعی برخودار است که می‌تواند برای شست‌و‌شوی خودور و محوطه‌ی پارکینگ مورد استفاده قرار گیرد. در مقایسه با دیگر کارواش‌ها با این ابعاد، کارواش AC20100 با قدرت فشار ۱۰۰ بار و و حداکثر دبی آب ۵.۵ لیتر در دقیقه از توان مناسبی به منظور استفاده‌ی خانگی برخودار است. همچنین جا‌به‌جایی این محصول به‌راحتی توسط چرخ‌هایی که برای آن در نظر گرفته شده است، انجام می‌شود.
محصولی اقتصادی و با کیفیت و قدرت مناسب
لذت شستشو را می توان حس کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *