۵ کتاب مفید و جامع آموزشی در مورد بارداری

کتاب راهنمای کامل بارداری هفته به هفته

خرید اینترنتی کتاب راهنمای کامل بارداری هفته به هفته انتشارات یاس بهشت و قیمت انواع کتاب چاپی یاس بهشت از فروشگاه آنلاین

 

هر فصل این کتاب به یکی از هفته‌های دوران بارداری اختصاص دارد و هر هفته با یک چک لیست کنترل مناسب و عملی آغاز می‌شود، اطلاعات جنینی را در مورد چگونگی رشد کودک و ویژگی‌های جسمی او و تغییراتی که در اندام شما صورت می‌گیرد در اختیار شما قرار می‌دهد. این بخش را به عنوان دوره فشرده بارداری در این مرحله در نظر بگیرید. شما می‌توانید از آن برای مطرح کردن و مرور مسائل با همسر خود، آرزوهایی که برای کودک خود دارید، تجدید دیدار با افراد مورد علاقه و دوستان یا مشکلات بدنی خود استفاده نمایید. در اینجا شما به نکاتی برمی‌خورید که باید به عنوان یک بخش مرجع آن را در نظر بگیرید و ببینید باید در این هفته چه کارهایی انجام دهید.

این کتاب مرجع هفته به هفته برای چهل هفته از جذاب‌ترین دوران عمرتان است.

 

خرید از فروشگاه اینترنتی کتاب 

 

کتاب راهنمای تمرینات ورزشی در دوران بارداری

خرید اینترنتی کتاب راهنمای تمرینات ورزشی در دوران بارداری

کتابی مفید واسه افرادی که زایمان طبیعی میخوان

 

خرید کتاب از دیجی کالا

 

دفتر خاطرات مدل گاهنگار بارداری

گاهنگار بارداری دفتری است که در تمام دوران بارداری، همانند یک دوست در کنارتان خواهد بود. خیلی چیزها را به شما یادآوری می کند و لحظه های شیرین این دوران را برای شما و فرزندتان ماندگار می سازد. در گاهنگار بارداری هم یاد می گیرید و میخوانید؛ و هم ثبت می کنید و برنامه ریزی می کنید. این دفتر روز به روز برای ثبت خاطرات فضا دارد و در آینده برای فرزند شما بهترین هدیه خواهد بود. چیزهایی که در گاهنگار بارداری می خوانید: وضعیت فیزیکی مادر در هر هفته ی بارداری وضعیت فیزیکی جنین در هر هفته ی بارداری رشد و تکامل جنین کارهایی که باید مادر باردار در هر هفته انجام بدهد و… چیزهایی که در گاهنگار بادرداری ثبت می کنید: خاطرات روزانه وزن و فشار خون در هر هفته جواب آزمایش بارداری عکس ها (قبل از بارداری-بارداری-تولد نوزاد) لیست نام های مورد علاقه و..

خرید کتاب از فروشگاه دیجیکالا

 

۱۰ تیشرت بارداری عکس نوزاد بسیار زیبا 

 

کتاب مراقبت های ۹ ماه بارداری

 

کتاب سالم ترین و بهترین غذاهای دوران بارداری

کتاب سالم ترین و بهترین غذاهای دوران بارداری اثر آلیسون تانیس و جاونی بودن انتشارات یاس بهشت

ما کتاب «سالمترین و بهترین غذاهای دوران بارداری» را به پاره ای از اطلاعات انجام شدنی تبدیل کرده ایم تا شما بتوانید عملاً دستورات آن را انجام دهید و بدین ترتیب برای رفع بعضی از مشکلات معمول (از تهوع صبحگاهی گرفته تا افسردگی پس از زایمان) بهترین و مناسب ترین غذاها را شناخته و از آن ها استفاده کنید. پس از مطالعه دقیق این کتاب، شما خواهید فهمید که در هر مرحله از بارداری برای کودک تان چه اتفاقی می افتد و غذای شما چه کمکی به رشد او دارد و با ذکر علت و دلیل درخواهید یافت چه غذاهایی را بخورید و از چه غذاهایی اجتناب کنید. حقیقت این است که شما برای رشد کودک خود به تنها ۳۰۰ کالری اضافه نیاز دارید و این در سه ماهه دوم و سوم یکسان نیست ولی این که این کالری ها را چگونه انتخاب کنید، چیزی است که اهمیت حیاتی داشته است و این کتاب می خواهد به شما بگوید و نتیجه این مادریِ سالم، کودکی سالم با افزایش وزن کم و کاهش وزن آسان بعد از بارداری خواهد بود. انتخاب عاقلانه غذا به توانایی باردار شدن کمک می کند بنابراین اگر شما این کتاب را می خوانید و انتظار دارید که باردار شوید، کار درستی کرده اید. همچنین انتخاب عاقلانه غذا به زایمان هم کمک زیادی می کند. حتی شناخت میل شدید به بعضی غذاها که در این کتاب خواهید خواند، موثر است مثلاً میل شدید بر ترشیجات و بستنی نشان دهنده این است که بدن شما به کلسیم و سدیم بیشتر نیازمند است.

 

 

خرید کتاب با تخفیف ویژه 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *